Apie mus

Mes visi norime greitai, saugiai ir užtikrintai pirkti, kad perkame už kuo patrauklesnę kainą. „2ZUZU.LT“ grupės užduotis yra sukurti platformą, leidžiančią atlikti tokius pirkimus.

Mes sujungiame aistrą ir specialias žinias vienoje vietoje, kuriai atstovauja ir kuria  „2ZUZU.LT“ grupei priklausanti parduotuvė ir joje dirbantys žmonės, su efektyvia pirkimo platforma ir logistika. Tai unikalus derinys, kuris, tikimės, patiks mūsų klientams.

Sėkmė įmanoma, įgyvendinus strategiją, kurios centre yra mūsų klientai ir darbuotojai.

Žemos kainos, aukšta paslaugų kokybė, greitas pristatymas, didelis prieinamumas, platus produktų asortimentas - visa tai mes vertiname kiekvieną dieną apsipirkdami internetu. Mūsų misija yra sukurti vertę savo klientams. Tokios vertybės yra patogus, saugus ir pigus apsipirkimas.

Norėdami tai pasiekti, vis tiek turime investuoti į naujoves ir technologijas, kurios apsipirkimą „2ZUZU.LT“ grupėje padarys dar patrauklesnį. Mes gerbiame savo klientus. Mes stengiamės jų gauti. Mes kuriame internetinę parduotuvę, kuria norėtume naudotis patys.

 

Manome, kad svarbiausia parduotuvės veiklai yra sąžiningas ir plėtrą skatinantis požiūris į „2ZUZU.LT“ grupę sudarančius žmones, jų pasitenkinimas ir tikėjimas įmonės tikslu ir misija.

Štai kodėl mes dalyvaujame daugybėje gaminių mokymų, didiname savo kompetencijas, žinias ir įgūdžius. Profesionalus techninis palaikymas, paslaugus klientų aptarnavimas, patyrę prekybininkai, išradingi programuotojai - tai ne tik naujovės, bet ir didžiausios mūsų įmonės stipriosios pusės, leidžiančios klientams teikti aukštesnę paslaugų kokybę.

Rašyk
Skambink